Skip links

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm konularda bilgi sahibiyiz ve bu bilgi birikimi sizlere aktarmaktayız. Destek verdiğimiz tüm hastalarımız için sürekli kendimizi yeniliyor ve bunun için sürekli kendini yenileyen bir eğitim sürecinden geçmeye devam ediyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz.

Kadın Sağlığı

Kadın sağlığı denince akıllara genelde cinsel ya da üreme sağlığı gelir. Ancak sağlık her zaman genel bir bakış açısıyla hesaplanmalı ve bu doğrultuda hareket edilmelidir. Yani burada ortaya çıkan ruh ve beden sağlığı bir bütün olarak düşünülmeli ve kabul görmelidir. Çünkü bir taraf eksik kaldığında diğer taraftan kaynaklı sorunlarının ortaya çıkması her zaman için muhtemel bir durumdur. Ruh sağlığı iyi olmadığında beden, beden sağlığı iyi olmadığında ise çeşitli ruhsal problemler ortaya çıkabilir.

Genital Estetik

Genital bölgenin hem estetik yönden daha iyi bir görünüme kavuşturulması, hem de işlevsel yönden kazanımlar sağlanması amacıyla yapılan estetik operasyonlardır. Birinci neden estetik görünümün iyileştirilmesidir. Doğru teknikle yapıldığında tıbbi, psikolojik, cinsel pek çok faydalar sağlar. Kişinin öz güveninde ciddi bir artış sebebine neden olur.

Vajinusmus

Kadınlarda oldukça sık olarak görülen bir cinsel işlev problemidir. Cinsel ilişki sırasında vajinayı çevreleyen 1/3 alt pelvik kaslarının istemsiz (kontrol dışı) kasılmasına bağlı olarak ilişkinin tamamlanamaması veya oldukça ağrılı, acılı bir şekilde gerçekleşmesi durumudur.

Bebek Sağlığı

Bebek ruh sağlığı 0-3 yaş dönemi kapsar. Bebek ruh sağlığı uzmanları, bu dönemdeki bebeklerin sosyal, fiziksel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini takip eden, bu döneme özgü tanıları bilen ve tedavi eden, normal gelişimlerinin devam edebilmesi için gerekli koşulları araştıran uzmanlardır.

Bir konuda
sorunuz mu var?

Op. Dr. Nuray Kuzukıran'a soru sormak ve randevu almak için tıklayın!